Zamiast masażystki czekał na niego mężczyzna z nożami

Fot.: pixabay

Mieszkaniec Wrocławia wraz ze swoją partnerką postanowił wzbogacić się w mało legalny sposób. Kiedy 26-latka zaprosiła do swojego mieszkania mężczyznę poznanego na portalu internetowym, w celu wykonania usługi masażu, w pewnej chwili w lokalu pojawił się jej partner, który zagroził poszkodowanemu trzymanymi w rękach nożami. Przestraszony mężczyzna oddał mu kilkaset złotych, a po szybkim opuszczeniu mieszkania powiadomił o wszystkim policjantów, którzy zatrzymali przestępczy duet. Najbliższe miesiące para spędzi w areszcie, a grozi im kara nawet kilkunastoletniego pozbawienia wolności.

Niezbyt miło zakończyło się dla jednego z wrocławian spotkanie, które właśnie miało być bardzo przyjemne. Mieszkaniec dolnośląskiej stolicy za pośrednictwem jednego z portali internetowych umówił się bowiem z nowopoznaną kobietą na spotkanie w celu wykonania masażu. Jednak nie miał być to masaż o charakterze czysto zdrowotnym, a raczej bardziej specyficznym.

Para spotkała się w mieszkaniu na terenie Grabiszynka. Kobieta zaprosiła swoją przyszłą ofiarę do środka i zaprowadziła do łazienki mówiąc, że za chwilę do niego dołączy. Tak się jednak nie stało.

W drzwiach pomieszczenia zamiast kobiety pojawił się młody mężczyzna. Zażądał od poszkodowanego wydania mu pieniędzy, a swoje żądania podparł nie tylko groźbami skierowanymi do ofiary, ale również trzymanymi w rękach dwoma nożami.

Przestraszony wrocławianin obawiając się o swoje życie i zdrowie wydał mężczyźnie posiadaną przez siebie gotówkę w kwocie kilkuset złotych. Następnie szybko opuścił lokal, w którym miały go czekać przyjemne chwile, a spotkała bardzo niebezpieczna sytuacja.

Poszkodowany o całym zdarzeniu poinformował funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek. Doświadczeni policjanci szybko ustalili osoby podejrzane o dokonanie rozboju i zatrzymali dwoje mieszkańców dolnośląskiej stolicy: 26-letnią kobietę oraz jej o dwa lata starszego partnera.

Policjanci podczas przeprowadzonych przez siebie czynności, w tym operacyjnych, zebrali materiał dowodowy, który umożliwił postawienie przestępczemu duetowi zarzutów dokonania wspólnie i w porozumieniu przestępstwa rozboju, które to zagrożone jest karą nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Sąd opierając się na pracy mundurowych z jednostki przy ul. Grabiszyńskiej zastosował wobec zatrzymanej pary najpoważniejszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Najbliższe miesiące kobieta oraz mężczyzna spędzą w odosobnieniu, a policjanci nadal pracują nad tą sprawą i podkreślają, że jest ona rozwojowa.

źródło: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

15 thoughts on “Zamiast masażystki czekał na niego mężczyzna z nożami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *