TAJNE PODZIEMNE BAZY SS I CENTRA KLONOWANIA – SKĄD SIĘ BIORĄ NASI PRZYWÓDCY I SŁUŻBY SPECJALNE ?

Materiał ukazujący w jaki sposób w dzisiejszych czasach uprawia się politykę oraz jakich metod się do tego używa.

LINK DO PORTALU INFORMACYJNEGO nwk24.pl – https://www.nwk24.pl/
MAIL : kontakt@nwk24.pl

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

30 thoughts on “TAJNE PODZIEMNE BAZY SS I CENTRA KLONOWANIA – SKĄD SIĘ BIORĄ NASI PRZYWÓDCY I SŁUŻBY SPECJALNE ?

  1. Planeta jest przedstawiana jako pusta kula (chociaż mapa jest matematycznie torusem ), która ma zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną twarz. Od początku istnienia Ziemi zewnętrzna jasna strona, świat powierzchniowy, oznaczała wzrost, podczas gdy wewnętrzna ciemna strona, świat podziemny, reprezentowała upadek. W ciągu miliardów lat te dwie siły zaczęły być nazywane Bogiem i Diabłem. Niezależnie od tego wewnętrznego antagonizmu, zakorzenił się szybki postęp i prymitywne formy życia wyewoluowały do ​​roślin, zwierząt i ludzi. Technologia i przemysł jeszcze bardziej rozwinęły cywilizację, ale walka między Bogiem a Diabłem wciąż trwała, bardziej zaciekle niż kiedykolwiek. Konflikt zakończył się ostateczną bitwą na Antarktydzie , na powierzchni {[[świata]]}. Jednak żadna z dwóch sił nie odniosła zwycięstwa. Kontynenty świata powierzchni zanurzyły się w morzu, a świat podwodny został zapieczętowany.

  2. Zmartwychwstaje geniusz naukowiec, który przeżył zniszczenie poprzedniego świata, ukrywając się w kriogenicznym śnie. Daje kierującemu {[[Arką]]} wgląd w jego osobisty obraz raju: Niby Idealny świat, w którym wszystkie nieistotne życia giną za pomocą wirusa o nazwie Asmodeus, a wszyscy inni stają się nieśmiertelni, zamieniając ich w zombie…
    Mistrz wysyła jednego ze swoich niebiańskich boskich towarzyszy w postaci ludzkiego wojownika,do {[[Świat]]} gdzie zły duch uwięził dusze wszystkich żywych stworzeń w swoich kryjówkach. Pozostawiając świat pustym. Avatar posiadający zdolność rozmawiania z każdą żywą istotą i bycia zrozumianym. Wojownik dowiaduje się, że dewastacja świata nastąpiła po tym, jak król M___K uwięził doktora i zmusił go do skonstruowania maszyny do kontaktu z DarkGaia. Po wezwaniu Sztuczną Gaia zaoferował królowi sztukę złota za każdą duszę z jego królestwa, a za radą swojej żony Mordk zgodził się, ale ostatecznie sam został uwięziony przez swą żonę, która wciąż chciała targować się ze G* AI-a .
    Po dotarciu do Świata Zła i pokonaniu przeciwności wojownik wraca do Nieba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *