PRAWDA WAS WYZWOLI : “COŚCIE SKUR….SYNY UCZYNILI Z TĄ KRAINĄ”. / PODRÓŻE NA SMOKACH / FILM AVATAR

Historia obszaru na którym mieszkamy zupełnie z innej perspektywy.

Poprzednia rozmowa z istotą dostępna jest pod tym linkiem niestety została usunięta przez cenzorów natychmiast po dodaniu – https://nwk24.pl/2021/05/22/prawda-was-wyzwoli-prawdziwa-historia-planety-resety-nazizm-technologia-rozmowa-z-istota/

MAIL : kontakt@nwk24.pl

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

54 thoughts on “PRAWDA WAS WYZWOLI : “COŚCIE SKUR….SYNY UCZYNILI Z TĄ KRAINĄ”. / PODRÓŻE NA SMOKACH / FILM AVATAR

 1. Witam.
  Co do słów Istoty o Jezusie jako Słowianinie, to dość wyczerpująco o tym opowiada Harald Thiers. W skrócie : To Radomir Andronikus , Kathar , wysłany do żydów w celu wyjaśnienia im, że służą fałszywemu bogu i aby tego zaprzestali. Opowiada tez kim byli Katharzy i dlaczego prawda o nich jest tak zakłamana. Tzw chrzest u Katharów to cały proces oczyszczania zwany konsolamentum a mistrzem tej ceremonii był Jan Chrzciciel. Święte miejsce tego ceremoniału leżało niedaleko majątku Marii Magdaleny – żony Radomira. To na prawdę astronomiczny skrót. Polecam filmy z Haraldem Thiersem.
  Co do darów Trzech Króli i prawdziwym położeniu Jerozolimy to bardzo dużo jest tego na rusnecie. Już nie pamiętam czy na kanale AISPIK czy ISTORIA PI ale dla chcących jak zwykle Dziad Wszewied będzie pomocny.
  W jednym z komentarzy pod filmem Haralda jest link do filmu o katedrze w Kolonii ( Niemcy) gdzie na witrażach są przedstawienia trzech króli. Jednym z nich jest kobieta ( Melchior) przez kościół dla niepoznaki malowana jako czarny król ( murzyn).
  Co do słów jakiejś tam modlitwy ” ….. zrodzony a nie stworzony, siedzi po prawicy ojca….” No i co ? Jakoś nikt nie zadaje pytania : jak to stworzony ??? Czyżby w tamtych czasach można było istoty stwarzać a nie tylko rodzić.
  Znając zakłamanie kościołów należy przyjąć , ze skoro wszystko przekręcają to i ten fakt też w celu uwiarygodnienia swojej historyjki. Potwierdza to słowa Istoty dotyczące tematy kim był Bóg. Jeszcze lepiej w prosty i przystępny sposób wyjaśnił to Jacek Sokal ( nie powiem, że ze wszystkim się z nim zgadzam ale historia o Marduku – gadzi ród- który po atomowej wojnie bogów pozostał sam na ziemi i nazwał się bogiem jedynym i zmienił imię na Jahwe. Artur Lalak tez o tym mówił.
  Co do złota to polecam artykuł w czasopiśmie NEXUS pt Biały proszek Złota. Do znalezienia w necie. Artykuł z początku nudnawy ale najlepsze jest zakończenie. Okazuje się, że tzw biały proszek złota ma baaaardzo dziwne właściwości. Postawiony na wadze i poddany polu magnetycznemu znika a po odjęciu pola pojawia się z powrotem bez utraty wagi. W czasie “zniknięcia” waga pokazuje zero.
  Może Istota spróbowałby to wytłumaczyć : czy to właśnie dlatego złoto jest tak pożądane przez gadzią rasę a reszta to tylko zasłona dymna. No bo niby dlaczego złoto miałoby być takie cenne. Są inne pierwiastki o wiele bardziej cenne od złota ale poza przemysłem nikt go nie pożąda a złoto chcą mieć wszyscy.
  Pozdrawiam.
  Piotr Z.
  PS.
  Otrzymałem kiedyś dostęp do waszego dysku współdzielnego ale nie mogę nic pobrać gdyż pojawia się komunikat : za duża ilość pobrań z tego dysku. Prosze o wyjaśnienie czy to pan ogranicza ilość pobrań czy google. Szczególnie chodzi mi o ten film, który YT zablokował w dniu premiery. Maiłem to szczęście ( pamiętam było ok 960 oglądających) i zabrakło mi ostatnie 20 minut, Bardzo mi zależy żeby go obejrzeć i pokazać innym. Mocna rzecz. Myślałem, że dali panu bana na tydzień ale widzę, ze nie. Mógłby Pan ten filmik wrzucić na bit chute i podać link ? Proszę.

 2. Istota wspominał ostatnio o programie ,,kosmiczne ujawnienia,, na yt oglądam go również i to sie kłuci z tym co tu jest mówione ze zyjemy w tym kraterze tam napszykład mówi sie o różnych bazach na księżycu czy na marsie i o różnych rasach poza nami w tych bazach.A ksiezyc jest niby odbiciem tylko naszego krateru to sie wyklucza jest tu wiele wykluczających sie kwesti ,skoro istota ogląda ,,kosmiczne ujawnienia,,to pewnie bedzie wiedział co mam na myśli może sie kiedyś do tego odniesie?Pozdrawiam.

 3. Boty
  Puści ludzie. Kukły. Wycinanki kartonowe. Drony. Portale Organiczne. Postacie w tle. Dlaczego te terminy jeszcze istnieją? Z konieczności wymyślili to ci, którzy niezależnie zauważyli ten sam zagadkowy fenomen dla którego nie ma oficjalnej nazwy: niektórzy ludzie wydają się być jakby brakowało im czegoś bardzo ważnego wewnętrznie. Choć nie są mniej inteligentni, zadowoleni, czy fizycznie zdrowi od innych, niemniej jednak nie wykazują posiadania większych komponentów w ich świadomości.

  https://globalna.info/2021/05/19/taboo-duchowosci-czakry-pusci-ludzie-i-ludzie-bez-duszy/?fbclid=IwAR1MMGQGdPIi4BuoqDurMin8y8Acl8hG3D5m0R1ORRRaurfne2Q5n0zPskw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *