Dzierżoniów: Walczymy o Podwórko Nivea. Mamy niewiarygodną szansę! Pełna mobilizacja!

Fot.: Podwórko Nivea/SP nr 1 w Dzierżoniowie

Walczymy o Podwórko Nivea w Dzierżoniowie. Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 000 PLN, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem! Mamy niewiarygodną szansę!!! A więc, pełna mobilizacja i głosujemy! Dzierżoniów jest w koszyku miast od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców

Gdyby każdy, kto przeczyta ten artykuł zagłosował, to wygraną mamy w kieszeni, czyli podwórko za 250 tys. złotych! Pomóżcie nam Państwo! Zróbmy, to dla dzieciaków! Warto poświęcić kilka minut i zarejestrować się, a następnie głosować. Każdy głos ma ogromne znaczenie, gdyż przybliża nas do zwycięstwa.

Dzieci są naszą przyszłością i nadzieją na teraźniejszość, a my dorośli, musimy im zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju. Nivea już po raz siódmy buduje podwórka w całej Polsce. Mamy ogromną szansę na to, by jedno z nich powstało w Dzierżoniowie. 

Co trzeba zrobić?

1. Zarejestrować się na stronie Nivea>TUTAJ<

2. Codziennie oddać głos: >TUTAJ<
na Szkołę Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie, ulica Sikorskiego 2 (woj. dolnośląskie / pow. dzierżoniowski).

Wspólnie możemy zrobić coś dobrego! Zapraszamy Państwa do oddania głosu na Szkołę Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie.

Zwiększ szansę na wygraną! Głosuj każdego dnia do 15 lipca br.!

Wiemy, że razem jest najlepiej i dlatego mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się na Podwórku Nivea w Dzierżoniowie.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: nwk24.pl/Podwórko Nivea

One thought on “Dzierżoniów: Walczymy o Podwórko Nivea. Mamy niewiarygodną szansę! Pełna mobilizacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *