Tragiczny finał poszukiwań 15-latka. Chłopiec poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa

Fot.: Policja

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania 15-latka, który wyszedł z domu i poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa. Ciało nastolatka w piątek zostało wyłowione przez płetwonurków ze zbiornika wodnego znajdującego się w nieczynnej kopalni piachu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegółowe okoliczności tej tragedii.

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 15-latka z gminy Niedrzwica Duża, który w czwartek około godziny 13:00 wyszedł z domu i poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa.

Zawiadomienie w tej sprawie policjanci otrzymali wieczorem. Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. W działaniach policjantów z Komisariatu Policji w Bełżycach, dla których został ogłoszony alarm, wspierało kilkudziesięciu policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie i jednostki straży pożarnej.

Do akcji poszukiwawczej zostali skierowani płetwonurkowie z Policji i Straży Pożarnej, którzy sprawdzali znajdujący się w miejscowości Kolonia Borzechów w nieczynnej kopalni piachu zbiornik wodny. Przy zbiorniku ujawniono plecak, telefon oraz ubrania należące do zaginionego. Działania prowadzone były do późnych godzin nocnych, jednak  z uwagi na warunki atmosferyczne zostały przerwane i wznowione w piątek rano. Ciało nastolatka zostało wyłowione 25 czerwca około godziny 17:00 przez policyjnego płetwonurka.

Teraz policjanci z Bełżyc pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tej tragedii. Jako przyczynę zgonu wstępnie wskazano utonięcie. Decyzją prokuratora ciało chłopca zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

źródło: KMP Lublin

17 thoughts on “Tragiczny finał poszukiwań 15-latka. Chłopiec poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa

  1. Pingback: amazon albuterol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *