SIEĆ, KTÓRA ŁAPIE DUSZE. CZY SOUL-NET RECYKLINGUJE NAS W MATRIKSIE?

Symbiont czyli nasza dusza nie jest z nami. Jest ona eterią istniejacą przez miliardy lat i doswiadczającą w wielowymiarze. Symbiont nie jest czymś lokalnym,jest przypisany do określonej przestrzeni,w jakiej chce doświadczyc i istnieje całkowicie niezaleznie od ciała fizycznego. Jest niczym innym jak czystym istnieniem. W przestrzeni istnienie to, określane jest poprzez dekoherencję kwantową. Kwantowa rzeczywistość duszy jest zmienna i w zależności od przestrzeni determinuje ona jej istnienie w danym wymiarze, czy gęstości. Symbiont to istnienie wielu rodzajòw energii swiatła. Symbiont może być energią od tej najbardziej subtelnej,niematerialnej,aż do takiej,w ktòrej ma możliwość dostrajania się wibracyjnie do wymiaròw i gęstosci fizycznych. Każda istota we wrzechświecie ma duszę. Symbiont to 40 poziomòw przenikania się wibracji i częstotliwości w jednym wymiarze przestrzeni.Symbiont połączony jest z wielowymiarem wibracji i częstotliwości. Im bardziej świadomy jest człowiek,tym więcej połączeń między symbiontem a umysłem uaktywnia się. Każdy z poziomòw pozwala rezonować w innych przestrzeniach.Dusza na stałe polączona jest z czakrą serca. Nie przebywa ona w ciele fizycznym,ale w jednym z ciał subtelnych zgromadzonych wokòł niego. Dusza nie pobiera energii z ciała ludzkiego,zawsze używa zewnetrznego źròdła. Źròdłem jest jedna z energii jakie otaczają człowieka. W istnieniu stricte ludzkim mòwimy o czterech połączeniach.Człowiek jest schronieniem dla duszy, ale gdy odczuwa strach i obniża swoje wibracje, przebywanie w takich polach jest dla duszy trudne, wtedy wychodzi ona poza warstwy subtelne i jest łatwym łupem, bo zanika jej ochrona. To wtedy może być porwana czy przeniesiona do niższych warstw astralnych.

Idea sieci do uchwycenia duszy czyli SOUL-NET to, co czeka nas po śmierci  i utrzymuje nas w Matriksie – jest mroczną i wysoce niepokojącą ideą, ale uważam, że powinni ją wziąć pod uwagę wszyscy poważni badacze światowego spisku. Prawdziwi wolni myśliciele chcą dokładnie wiedzieć, gdzie kończy się królicza nora spisku. Czy jestesmy  tłumieni? Czy istnieje przeszłość tego życia poza tą planetą? Cóż, odpowiedź może brzmieć-tak dla obu kwestii. Po latach badań przemierzających wiele warstw korupcji politycznej, korporacjokracji, inwigilacji, ataków fałszywej flagi, centralnej bankowości, GMO, geoinżynierii, syjonizmu, rodów Illuminati, agendy radiacyjnej, UFO i ET, interwencji obcych i nie tylko, zdajesz sobie sprawę, że prawdziwe źródło tłumienia znajduje się na skrzyżowaniu świadomości i spisku.Dlaczego? Ponieważ spisek ma na celu stłumienie twojego wyobrażenia o tym, kim jesteś. Chodzi o przekonanie Ciebie, że jesteś niczym, nikim. Chodzi o przekonanie Ciebie, że jesteś tylko biologiczną maszyną, nadającą się do działania jak trybik w tej maszynie lub jak śpiewał Pink Floyd po prostu jesteś kolejną cegłą wmurze. Do tej pory oficjalna nauka wciąż zaprzecza istnieniu świadomości tylko dlatego, że nie potrafi nią zarządzać za pomocą 5 zmysłów. Jej uproszczonym rozwiązaniem jest ignorowanie wszystkiego, czego nie można zmierzyć.Jest wielu naukowcòw, którzy nie będą w stanie rozważać tego tematu lub odmówią podjęcia go, ponieważ jest on sprzeczny z ich systemami wierzeń, takimi jak systemy wierzeń religijnych (życie pozagrobowe,niebo,piekło lub 100 dziewic, ale nie sieć dusz), naukowe/materialistyczne systemy wierzeń (nie ma takich rzeczy jak dusza czy sumienie) lub różne inne systemy wierzeń (nie ma takich rzeczy jak obcy czy istoty pozaziemskie itp.). Jeśli doczytałeś do tego momentu , prawdopodobnie jesteś gotowy wyjść poza te systemy przekonań, zdając sobie sprawę, że są one stworzone po to, by tworzyć fałszywą dychotomię oraz ograniczać i odbierać ci władzę. Prawdopodobnie zdałeś sobie również sprawę, że prawdziwymi manipulatorami konspiracji są niefizyczne byty, które różne religie i kultury określają jako Archonci (w tradycji gnostyckiej), Djinn lub Jinn (w Islamie), Demony (w Chrześcijaństwie), Mud Shadow (w księgach Carlosa Castanedy) lub pod innymi nazwami.

Czym jest pułapka reinkarnacji / sieć chwytania dusz /sieć na dusze ?

Po śmierci nasza dusza oddziela się od ciała, a następnie przechodzi proces, w którym jej pamięć zostaje wymazana i ponownie reinkarnuje  w innym ciele, aby powtórzyć ten sam proces. W ten sposób Ziemia staje się prawdziwą planetą więzienną, z której bardzo trudno jest uciec. Sieć dusz jest tam umieszczona jako sztuczna sieć energetyczna (tzn.nie naturalna sieć energetyczna linii energetycznych planety Ziemi), aby zapobiec przejściu jakiejkolwiek duszy. Dlatego Ziemia pozostaje zamkniętym systemem, w którym nieustannie rodzą się nowi ludzie, aby napędzać gospodarkę i generować (negatywne) emocje, którymi żywią się Archonci. Sieć dusz zapewnia, że ​​planeta pozostaje łowiskiem dla Archontów, aby wyzwalać nasze emocje (co umiejętnie robią za pośrednictwem mediów, wojen, strachu i innych metod oszustwa), aby mogli się nakarmić. Jak powiedział Don Juan w najnowszej książce Castanedy,pt.: ”Aktywna strona nieskończoności”, jesteśmy jak humaneros, wychowywani jak bydło na farmie przeznaczonej do eksploatacji.Pamiętaj też o serii filmów Matrix, w ktòrej Morfeusz pokazuje Neo szokującą prawdę, że dorastaliśmy jako źródło pożywienia dla Kontrolerów. Pokazuje Neo symbol baterii, ktòry oznacza akumulację energii. W rzeczywistości działamy jako generatory mocy dla Archontów, więc generator, który widzisz na placu budowy, może być dokładniejszym symbolem. Jednakże, ponieważ jesteśmy potężnymi istotami, Archonci po prostu nie mogą w tym wszystkim polegać na sile. Muszą doprowadzić nas do zgody. Jak oni to zrobią? Jak dobrowolnie zmuszą nas do wejścia w sieć duszy? Dzięki sztuczce z białym światłem …

SOUL-NET polega na sztuczce białego światła

Z różnych źródeł wiemy, że białe światło w chwili śmierci jest czymś, do czego należy zmierzać. Promują to hollywoodzkie filmy,  jak np. „Ghost”. Wspominają o tym osoby, które doświadczyły OBE (Out of Body Experiences).Ale co, jeśli, tak jak sugerowali David Icke, Wayne Bush i inni, białe światło w momencie śmierci – i samo światło (w tym kontekście) – jest sztuczką? A gdyby światło było źródłem oszustwa? W końcu Iluminaci i inne Tajne Stowarzyszenia czczą Lucyfera, przynoszącego Światło. Michael Tsarion opowiada o okultystycznej broni świetlnej. Cameron Day opowiada o tym, dlaczego nie jest już lightworkerem, z powodu fałszywej dwoistości i fałszywego „światła”. A gdyby dyskurs New Age na temat „światła” był kolejną pułapką? A gdyby światło było źródłem więziennej planety Matrix? A gdyby światło było mechanizmem sieci duszy?Czy wydaje się to odległe? Tak więc pozwólcie, że teraz przedstawię różne źródła, stare i nowe, które sugerują tę koncepcję. Kiedy niezależne źródła, zwłaszcza z różnych epok, wpadają na ten sam trop, jest to dobry znak, tzn., że informacja jest prawdziwa.

ET kontaktuje się z Simonem Parkesem

Simon Parkes to niesamowity nowoczesny tzw. kontaktowiec ET. Jeśli posłuchasz jego wywiadów, jasno widać, że jest człowiekiem racjonalnym i zrównoważonym, który zajmuje stanowisko w lokalnym samorządzie w Anglii. Parkes mówi, że interwencja obcych i manipulacje genetyczne miały miejsce wcześniej w historii ludzkości, kiedy nasze DNA zostało naruszone, a nasze zdolności psychiczne stłumione. Dokonano tego, aby nikt nie mógł rzucić wyzwania strażnikom więziennym (Archontom). Parkes wspomina również o sztuczce z białym światłem i siatką na dusze.

Wywiad z Nerudą WingMakers

Historia WingMakers to niesamowite dzielo, wypełnione opowieściami z historii ludzkości, poezją, obrazami i muzyką, które warto zobaczyć. Jedną z najpotężniejszych historii – które są napisane jako fikcja, ale wydają się całkowicie prawdziwe – jest wywiad Nerudy, w którym dowiadujemy się, że my wszyscy ludzie jesteśmy boską i nieskończoną świadomością – zostaliśmy uwięzieni w ciałach fizycznych, które umierają. Oszustwo nastąpiło poprzez spisek 3 odrębnych ras obcych (Annunaki, Rasa Węży i ​​Syrian), które znalazły sposób na oszukanie Atlantów (naszych starożytnych przodków) do zasiedlenia tzw. naczyń biologicznych (tj.ludzkich ciał). Część oszustwa dotyczy Anu, gadziego króla Annunaki, który rządzi ludzkością jako król i tworzy plany istnienia, w tym plan reinkarnacji duszy, chcąc upewnić się, że nigdy się z tego nie wydostaniemy.

Świat jako „Maya” (Iluzja)

Tematem buddyzmu i hinduizmu jest to, że ten świat to Maya lub iluzja(matryca). Inna nauka buddyjska mówi, że życie zawiera cierpienie, a reinkarnacja jest nieskończonym cyklem cierpienia (tzw.koło samsary), które można przerwać jedynie poprzez praktykę duchową (tj. podnoszenie świadomości). Chociaż niektórzy ludzie mogą postrzegać to pesymistycznie, jednak to pasuje dokładnie do tego, co znamy jako największy spisek i sieć dusz. Tybetańska Księga Umarłych Tysiąclecia to instrukcja dla mnichów, jak przygotować się na moment śmierci i osiągnąć wyzwolenie, unikając reinkarnacji.

Val Valerian

Val Valerian jest byłym agentem CIA (prawdziwe nazwisko John Grace), który zaczął pisać o idei sieci dusz w latach 90.,jeszcze przed trylogią filmową Matrix. W swoich książkach pisze:

„Są szarymi kosmitami, którzy czekają w świetle, kiedy umiera człowiek. Istota ludzka zostaje następnie przemieniona w inne ciało i cały proces zaczyna się od nowa… Stąd pułapka światła i tunel śmierci. Skanując kogoś, kogo chcą poddać recyklingowi, gdy zbliża się do śmierci, kosmici odkrywają, że osoba, z którą byli blisko, nie żyje. Wyświetlają obraz osoby (osób) w tunelu białego światła, a obraz ten faluje do głębi. Jeśli WYBIERASZ podążanie za Tobą, możesz zostać uwięziony i wysłany do innej wybranej przez siebie inkarnacji … te istoty postrzegają Ziemię jako dużą farmę”.( Val Valerian, Matryca II i Matryca V)

Tanaath Srebrnego Legionu

Tanaath Srebrnego Legionu również mówi o istnieniu sieci dusz lub pułapki reinkarnacji. Opisuje to tak, aby przypominało wszystko, czego jednostka lub dusza oczekiwałaby od życia pozagrobowego. Na przykład, gdybyś był chrześcijaninem i chciałbyś zobaczyć Bazylikę Świętego Piotra w Perłowej Bramie, zobaczyłbyś ją; jeśli byłeś muzułmaninem, mógłbyś zobaczyć 100 dziewic. Odnosi się to również do wymazania twoich wspomnień przed odesłaniem Cię na Ziemię w celu reinkarnacji.

Jest wielu innych ludzi, którzy znają (lub wierzą)w istnienie sieci dusz.

Interesujące jest to, że sieć dusz, zbieranie dusz i pułapka na dusze to magiczne gry karciane, książki lub gry video. Idea sieci duszy jest szeroko rozpowszechniona w świadomości społecznej. Nasuwa się jednak  pytanie: Czy ludzkość jest wystarczająco gotowa, by stawić temu czoła i zbadać to? Czy wystarczająca liczba ludzi będzie w stanie zrozumieć wielkość sieci dusz?,Czy będzie w stanie zrozumieć,że wymuszona reinkarnacja na więziennej planecie jest ostatecznie niewolą?  Czy będzie w stanie  podnieść świadomość na ten temat?

Tybetańska Księga Umarłych ujawnia, że ​​światło jest tylko jedną z dwóch biegunowości , dualności i że poza światłem istnieje „czyste” światło świadomości poza czasem i przestrzenią, myślą i emocjami, to tzw. spokojna neutralność. Jest to nie do opisania, ale jest to zarówno światło, jak i ciemność, albo ani światło, ani ciemność, rodzaj tzw. pustki, która jest określeniem mylącym, przywołującym obraz pustki, ponieważ jest niedwoistością: jednocześnie nic, a jednak wszystko.Porównano ją do kobiecej macicy, w której znajduje się cały potencjał. Dlaczego mielibyśmy zwracać się w stronę zewnętrznego światła lub autorytetu, kiedy, jak sugerują wszystkie dyscypliny, nasze ciała astralne są zbudowane z półprzezroczystego i płynnego światła i jesteśmy połączeni ze wszystkim? A co najważniejsze, żyjemy snem i mamy moc manifestowania każdej rzeczywistości poprzez naszą skoncentrowaną intencję! Dlaczego więc mielibyśmy chcieć przekazać tę suwerenność innej istocie? Jak pokazała nam fizyka kwantowa, w każdym kwantowym punkcie zerowym jest nieskończona energia. Oznacza to, że Nieskończoność jest w nas. Wszystko, co musimy zrobić, to skupić naszą uwagę na naszym wnętrzu. Patrząc z szerszej perspektywy, białe światło jest iluzją, ponieważ wszystko jest częścią nas, a my jesteśmy częścią wszystkiego. Natura rzeczywistości jest holograficzna. To świadomość a świadomość manifestuje to, co postrzegamy jako rzeczywistość.

Ważne jest, ròwnież aby badać takie tematy, jak natura rzeczywistości, świadomość, światło i ciemność, dualność i niedwoistość oraz jakiemu celowi służy życie na Ziemi.Mozemy stwierdzic, że światło prawdopodobnie nie jest dla nas tak naprawdę zwodnicze. Ale raczej, jako wieczne, nieskończone Duchy, postanowiliśmy zapomnieć o naszej prawdziwej boskiej naturze i bawić się w chowanego, udając, że nie jesteśmy „bogiem”. Wiedza o wszystkim, co można wiedzieć, prawdopodobnie po pewnym czasie staje się „nudna”, jeśli istnieje coś takiego jak nuda dla wiecznego ducha.

Manifestując kazdą nie wyobrażalną przyjemność,mozemy być mile zaskoczeni rozumiejąc i doceniając to kim jestesmy naprawdę.Żeby to zrozumiec zròbmy eksperyment bądźmy tym czym nie jesteśmy.W pewnym sensie oszukujemy samych siebie lub dajemy sie oszukać, ponieważ nadal chcemy się bawić i nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby się obudzić…

MAIL : kontakt@nwk24.pl

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

WSPARCIE FINANSOWE  DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

 

5 thoughts on “SIEĆ, KTÓRA ŁAPIE DUSZE. CZY SOUL-NET RECYKLINGUJE NAS W MATRIKSIE?

  1. Całkiem się zgadzam oprócz tego głupiego doświadczania o którym wszyscy trąbicie. Dlaczego moim kosztem? Kosztem moich emocji i cierpień? Chcesz doświadczać to sobie doświadczaj , ja nie chcę. I dostrzegam jakże ogromny bezsens istnienia duszy człowieka. Unosi się takie niewiadomo gdzie i niewiadomo po co. Blah chętnie bym opuscil ten teatrzyk

  2. Wiedza dla odważnych.
    Skocz ze spadochronem, tchórzu!
    Taka odezwa.. nie żebym skakał za każdym razem; strach jest dla ludzi, ustawki też bywają.
    Skacząc doświadczysz jak niebo de-konstruuje i konstruuje spowrotem podczas lądowania (przeważnie już w innej alternatywie świata) twoje ciało wokół twojej nieśmiertelnej świadomości. Oddzielność świadomości (psyche czyli duszy) od ciała to bełkot pasibrzuchów a ostanio również prosto z satanistycznej “księgi Urantii”, gdzie usiłowano zamocować pojęcie tzw. harmonizerów/symbiontów/ jemiołów co się tobą zielenią, kiedy ty dopiero się budzisz czyli czipów biologicznych wszczepianych w wieku 5-6 lat i objawiających się zmianą cech dziecka, jak zanik radości, dziecięcego wszędobylstwa, nawet rozmycia na fotografiach, a stawnie się dziecka poważnym, smutnym i gadajacym jak dorośli. Te czipy biologiczne wszczepiane dzieciom pochodzą z tzw. “12 lodówek” dworu bogów czyli olimpijskiego jajobrodego Zeusa (wg Biblii: Szatana z Pergamonu) i de facto korumpują ludzki żywot w żywot boga z lodówki. Męczę się z tym swoim “bogiem” już setki powtórek. Z drugiej strony (nie liniowej, czyli innej niż życie za życiem) ten własny bóg/demon (z jego genezą) jest opisywany jako problematyczny, fantazyjny, fantomowy wytwór duszy, proporcjonalnie duży do duszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *