Dzierżoniów walczy o Podwórko Nivea. Pomóż dzieciom i zagłosuj! Pełna mobilizacja!

Fot.: SP nr 1 w Dzierżoniowie/Podwórko Nivea

My Podwórko wygrać chcemy, więc codziennie głosujemy.

– Mamy czas do piętnastego.

– Czy to długo?

– Nie kolego!

Już rękawy czas zakasać i nie myśleć o zakwasach. Każdy głos znaczenie ma, bo to przecież piękna gra.

Konkurencja nie śpi wcale i głosuje też wytrwale. My pokonać ich musimy, tylko wówczas zwyciężymy!

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie bierze udział w konkursie Podwórko Nivea. Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 000 PLN, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem! Miejsca od 1 do 5 wygrywają, a nagrodą jest podwórko za ćwierć miliona złotych! To niewiarygodna szansa!!! A więc, pełna mobilizacja i głosujemy! Dzierżoniów jest w koszyku miast od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie bierze udział w akcji Podwórko Nivea. Gdyby każdy, kto przeczyta ten artykuł zagłosował, to wygrana jest w kieszeni, czyli podwórko za 250 tys. złotych! Pomóżcie nam Państwo! Zróbmy, to dla dzieciaków! Warto poświęcić kilka minut i zarejestrować się, a następnie głosować. Każdy głos ma ogromne znaczenie, gdyż przybliża nas do zwycięstwa.

Dzieci są naszą przyszłością i nadzieją na teraźniejszość, a my dorośli, musimy im zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju. Nivea już po raz siódmy buduje podwórka w całej Polsce. Mamy ogromną szansę na to, by jedno z nich powstało w Dzierżoniowie.

Co trzeba zrobić?

1. Zarejestrować się na stronie Nivea: >TUTAJ< 

2. Codziennie oddać głos: >TUTAJ< 

na Szkołę Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie, ulica Sikorskiego 2 (woj. dolnośląskie / pow. dzierżoniowski).

Wspólnie możemy zrobić coś dobrego! Zapraszamy Państwa do oddania głosu na Szkołę Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie.

Zwiększ szansę na wygraną! Głosuj każdego dnia do 15 lipca br.!

Wiemy, że razem jest najlepiej i dlatego mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się na Podwórku Nivea w Dzierżoniowie.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: nwk24.pl/Podwórko Nivea

12 thoughts on “Dzierżoniów walczy o Podwórko Nivea. Pomóż dzieciom i zagłosuj! Pełna mobilizacja!

  1. Pingback: keto trim diet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *