Dzierżoniów: Walczymy o Podwórko Nivea. Ostatnie godziny głosowania! Pełna mobilizacja!

Fot.: pixabay

Dzierżoniów walczy o Podwórko Nivea dla dzieciaków. Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 000 PLN, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem!
Szansa niewiarygodna!!! A więc, pełna mobilizacja. Konkurs trwa do 15 lipca br. do godziny 15.00. Głosujemy dla dzieci!!!
Dzierżoniów jest w koszyku miast od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie bierze udział w akcji Podwórko Nivea. Gdyby każdy, kto przeczyta ten artykuł zagłosował, to wygrana jest w kieszeni, czyli podwórko za 250 tys. złotych! Pomóżcie Państwo! Zróbmy, to dla dzieciaków! Warto poświęcić kilka chwil i zarejestrować się, a następnie głosować. Konkurs trwa do 15 lipca br. do godziny 15.00. Na finiszu, każdy głos ma ogromne znaczenie, gdyż przybliża dzieciaki do zwycięstwa.

Dzieci są naszą przyszłością i nadzieją na teraźniejszość, a my dorośli, musimy im zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju. Nivea już po raz siódmy buduje podwórka w całej Polsce. Mamy ogromną szansę na to, by jedno z nich powstało w Dzierżoniowie.

Co trzeba zrobić?

1. Zarejestrować się na stronie Nivea: >TUTAJ<

2. Codziennie oddać głos: >TUTAJ<

na Szkołę Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie, ulica Sikorskiego 2 (woj. dolnośląskie / pow. dzierżoniowski).

Wspólnie możemy zrobić coś dobrego! Zapraszamy Państwa do oddania głosu na Szkołę Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie.

Zwiększ szansę na wygraną! Głosuj każdego dnia do 15 lipca br. do godziny 15.00!

Wiemy, że razem jest najlepiej i dlatego mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się na Podwórku Nivea w Dzierżoniowie.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: nwk24.pl/Podwórko Nivea

10 thoughts on “Dzierżoniów: Walczymy o Podwórko Nivea. Ostatnie godziny głosowania! Pełna mobilizacja!

  1. Pingback: priligy online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *