Jacek Jaworek poszukiwany. Policja wystosowała specjalny apel

Fot.: Policja

W czwartek, 15 lipca, policja zwróciła się z apelem do mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona w powiecie częstochowskim. Ma to związek z poszukiwaniami Jacka Jaworka, podejrzanego o potrójne zabójstwo: brata, jego żony oraz syna.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona w powiecie częstochowskim oraz innych osób, aby w godzinach 18.00-6.00 przez kilka kolejnych dni unikali lub całkowicie powstrzymali się od przebywania na terenach leśnych w tej miejscowości. Ma to związek z działaniami służb w zakresie poszukiwań Jacka Jaworka oraz użyciem w tym miejscu specjalistycznego sprzętu” – zaapelowali policjanci.

W nocy z 9 na 10 lipca, około godz. 1.00, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki 3 osób. Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Śmierci uniknął 13-letni chłopiec, młodszy brat ofiary. W czasie dramatu, który rozegrał się w domu, schował się on najpierw w szafie, a następnie uciekł z budynku przez okno. Czynności mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzanego o zastrzelenie trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

rzo

Fot.: Policja

źródło: nwk24.pl/Policja

10 thoughts on “Jacek Jaworek poszukiwany. Policja wystosowała specjalny apel

  1. Pingback: priligy usa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *