Najechał ładowarką na leżącego w trawie mężczyznę. 62-latek nie przeżył

Fot.: Policja

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierujący ładowarką jadąc drogą gruntową na pole, najechał na leżącego w wysokiej trawie mężczyznę. 62-latek nie przeżył. Prokurator zarządził sekcję zwłok w celu ustalenia przyczyny zgonu.

W środę, tuż przed godziną 11:00, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach otrzymał informację o śmiertelnym wypadku, do którego doszło na drodze gruntowej łączącej się z ulicą Cmentarną w Nakle Śląskim.

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano policjantów ruchu drogowego oraz grupę dochodzeniowo–śledczą. Funkcjonariusze wraz z technikiem kryminalistyki wykonali szereg czynności procesowych. Ze wstępnych ustaleń poczynionych przez policjantów wynika, że 55-letni kierujący ładowarką marki Volvo, jadąc drogą gruntową na pole, najechał na leżącego w wysokiej trawie 62-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Tarnowskich Gór nie przeżył. Kierowca ładowarki był trzeźwy. Mieszkańcowi powiatu tarnogórskiego ponadto pobrano krew do badań, aby między innymi sprawdzić, czy w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem środków odurzających. Będący na miejscu prokurator polecił zabezpieczyć ciało do sekcji.

źródło: Policja Śląska

28 thoughts on “Najechał ładowarką na leżącego w trawie mężczyznę. 62-latek nie przeżył

  1. Pingback: stromectol goodrx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *