23-latek brutalnie pobił rowerzystę, a następnie rozjechał samochodem jego rower

Grafika: Policja

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 23-letniego kierowcę, który, najprawdopodobniej pałką, zmasakrował twarz rowerzyście, a następnie przejechał po jego rowerze. Policjanci przypominają, że zwalczanie agresji drogowej jest priorytetem!

Przed kilkoma dniami w Jazgarzewie nieopodal Piaseczna doszło najprawdopodobniej do nieporozumienia pomiędzy rowerzystą, a kierowcą toyoty. Z policyjnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie kierowca samochodu sięgnął po pałkę, lub inne podobne narzędzie, i z całych sił uderzył nią 40-letniego rowerzystę. Mężczyzna doznał ciężkiego obrażenia twarzy, stracił także zęby. Jakby tego było mało, kierowca pozostawił go na drodze, a dodatkowo przejechał swoim samochodem po rowerze poszkodowanego.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili i zatrzymali w tej sprawie 23-letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Zostały mu już przedstawione dwa zarzuty karne za uszkodzenie ciała oraz za zniszczenie roweru. Za co grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Jednocześnie policjanci przypominają, że z całą surowością będą walczyć z agresją na drogach!

źródło: KPP w Piasecznie

14 thoughts on “23-latek brutalnie pobił rowerzystę, a następnie rozjechał samochodem jego rower

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *