Dzierżoniów: Posiadał amfetaminę i LSD. Został zatrzymany przez policję

Fot.: Policja

Policjanci kryminalni z Dzierżoniowa, w wyniku przeprowadzonej intensywnej pracy operacyjnej, zabezpieczyli u jednego z mieszańców powiatu ponad 560 porcji handlowych amfetaminy i kilkadziesiąt znaczków nasączonych LSD. Zatrzymany 29-latek odpowie teraz przed sądem za posiadanie zabronionych prawem środków.

Niestety, pomimo licznych działań profilaktycznych, surowych kar grożących za posiadanie i wprowadzanie do obrotu substancji zabronionych, wciąż wiele osób para się tym nielegalnym procederem. Dlatego policjanci nie ustają w walce z przestępczością narkotykową, każdego dnia zatrzymując tych, którzy dysponują środkami odurzającymi bądź sprzedają je innym osobom.

W Dzierżoniowie tamtejsi policjanci kryminalni zatrzymali 29-latka, który posiadał ponad 560 porcji handlowych amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego również 6 woreczków strunowych, w których znajdowało się kilkadziesiąt kolorowych znaczków. Wszystkie były nasączone LSD.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie i uprawę narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienie wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, sprawca może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

źródło: KPP w Dzierżoniowie

4 thoughts on “Dzierżoniów: Posiadał amfetaminę i LSD. Został zatrzymany przez policję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *