Wokalistka Beata K. zatrzymana przez policję. Miała prowadzić pod wpływem alkoholu

Fot.: Beata K./Facebook

Mokotowscy policjanci zatrzymali Beatę K. Wokalistka zespołu  miała prowadzić samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile. Dziennikarz RMF FM podaje, że udało mu się potwierdzić tę informację.

W środę wieczorem, 1 września, patrol policji zatrzymał kobietę kierującą BMW. Jechała ona al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Według nieoficjalnych informacji 61-letnia wokalistka zespołu „Bajm” jechała „zygzakiem”. Na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego zauważył to jeden kierowca, który zawiadomił policję oraz uniemożliwił jej dalszą jazdę

Rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy poinformował, że 61-latka została przebadana alkomatem. – Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany wskazanej osobie– podał podkomisarz.

Po zatrzymaniu Beatę K. zwolniono do domu. Dzisiaj ma zgłosić się na policję. Wokalistka ma usłyszeć zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Grozić za to może do dwóch lat więzienia.

rzo

źródło: rmf24.pl/tvp.info.pl/Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *