Lubelskie: Tragiczny wypadek w Krężnicy Jarej. Nie żyje 10 letni chłopiec

Fot.: Policja

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Krężnicy Jarej. Kierujący samochodem marki Citroen w rejonie przejścia dla pieszych potrącił przekraczającego jezdnię 10-latka. Pomimo reanimacji życia chłopca nie udało się uratować. Kierowca był trzeźwy.

Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Krężnica Jara dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymał wczoraj, 14 września, przed godziną 18.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 67-letni kierujący samochodem marki Citroen jechał w kierunku Strzeszkowic. Mężczyzna w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych potrącił przekraczającego jezdnię 10-latka. Pomimo reanimacji życia chłopca nie udało się uratować. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili na miejscu zdarzenia oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Ciało 10-latka zostało przekazane na sekcję zwłok. Trwa dokładne wyjaśnianie przyczyn i okoliczności wypadku

źródło: KMP Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *