Raper Bezczel nie żyje. Muzyk miał tylko 37 lat

Fot.: Bezczel/Instagram

Nie żyje raper Michał Banaszek. Muzyk, znany pod pseudonimem Bezczel, zmarł nagle w wieku 37. lat. Był on członkiem hip-hopowego zespołu Fabuła. Wydał siedem albumów. Artysta współpracował m.in. z Peją, Kobrą, Zeusem oraz Paluchem.

We wtorek, 21 września, pojawiła się informacja o śmierci rapera Michała Banaszka, znanego pod pseudonimem Bezczel. Jako pierwszy napisał o tym Kafar. Następnie na profilu wytwórni Step Records, z którą współpracował muzyk, opublikowano pożegnalny wpis. „Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach…” – napisano.

W środę na facebookowym profilu Step Records pojawiło się oświadczenie. „Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się w mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem. Na zawsze w naszych sercach Michał [*] Z poważaniem, Step Records” – napisano.

Michał Banaszek urodził się 18 stycznia 1984 roku w Białymstoku. Na rynku muzycznym zadebiutował w 2005 roku, a w 2007 roku dołączył do zespołu Fabuła. Nagrali wspólnie dwie płyty: „Dzieło Sztuki” oraz „Made in 2″. Ogromnym sukcesem rapera okazała się wydana w 2013 roku płyta „A.D.H.D.”, która zyskała status złotej płyty.

rzo

źródło: nwk24.pl/Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *