Warszawska restauracja tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńców. Konkurencja odpowiada

Fot.: Restauracja Der Elefant/Facebook

Od 1 października do restauracji Der Elefant w Warszawie wejdą tylko zaszczepieni przeciwko koronawirusowi, ozdrowieńcy i osoby z negatywnym wynikiem testu na COVID-19 (nie starszym niż 48 godzin). Artur Jarczyński, właściciel lokalu, twierdzi, że to pierwsza restauracja w Polsce, która podjęła taką decyzję.

Artur Jarczyński, właściciel restauracji Der Elefant w Warszawie zdecydował, że od 1 października do lokalu wejdą jedynie zaszczepieni przeciwko koronawirusowi, ozdrowieńcy i osoby z negatywnym wynikiem testu na COVID-19 (nie starszym niż 48 godzin). Ma to wynikać z obawy przed czwartą falą oraz z troski o bezpieczeństwo personelu i gości. Pracownicy restauracji będą weryfikowali, czy klienci posiadają odpowiedni dokument, a także poproszą o okazanie dowodu osobistego.

Na tę informację błyskawicznie zareagowała konkurencja. „Jakby Was nie wpuścili z jakiegoś powodu do restauracji przy Pl. Bankowym, to serdecznie zapraszamy do nas na najlepsze owoce morza w Warszawie. Niestety sporo droższe… ale jakość kosztuje…” – napisano na facebookowym profilu warszawskiej restauracji Lobster House. Do wpisu dołączona została mapka wskazująca drogę z jednej restauracji do drugiej.

Fot.: Restauracja Lobster House/Facebook

rzo

źródło: nwk24.pl/Media/Facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *