Tragedia na weselu w Żelechlinku. Są wyniki sekcji zwłok 21-latki

Fot.: Policja

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 21-letniej mieszkanki Łodzi. Kobieta w nocy z 25 na 26 września bawiła się na weselu w miejscowości Żelechlinek w powiecie tomaszowskim. Jej ciało w niedzielę nad ranem zostało znalezione w pobliskim stawie. W poniedziałek przeprowadzono sekcję zwłok kobiety. Są jej wyniki.

Tvn24.pl podał, że mężczyzna, który jako ostatni widział 21-latkę żywą, zeznał, że wyszli oni oboje z sali i usiedli na ławce. Zamroczony alkoholem mężczyzna miał zasnąć, a gdy się obudził kobiety nie było już przy nim. Policjanci zabezpieczyli monitoringi, wszelkie ślady, ustalają także świadków. Dalsze decyzje procesowe należą do prokuratury.

21-latka bawiła się na przyjęciu weselnym w Żelechlinku. Gdy po wyjściu z sali długo nie wracała rodzina rozpoczęła poszukiwania. Na miejsce wezwano także policję i straż pożarną. To właśnie strażacy znaleźli w stawie ciało kobiety. Rozpoczęli oni reanimację, jednak życia 21-latki nie udało się uratować.

W poniedziałek przeprowadzono sekcję zwłok kobiety. Wynika z niej, że przyczyną śmierci 21-latki było utonięcie. Jak informuje tvn24.pl eksperci z zakresu medycyny sądowej nie znaleźli śladów świadczących o tym, że do tragedii mogły się przyczynić osoby trzecie.

rzo

źródło: Policja/tvn24.pl/Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *