Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Aktor miał 70 lat

Fot.: screen video/YouTube

Krzysztof Kiersznowski, ceniony aktor telewizyjny, filmowy i teatralny zmarł w wieku 70 lat. Wiadomość o jego śmierci przekazała aktorka Magdalena Schejbal.

Odszedł nasz wspaniały kolega, Krzysiu. Do zobaczenia” – napisała w mediach społecznościowych Magdalena Schejbal.

Kochany Krzysiu, nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota. Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu – na scenie i poza nią. Będzie brakowało rozmów z Tobą, dyskusji i sporów. Będzie nam brakowało Twojego śmiechu, uśmiechu i pełnych humoru komentarzy. Twojej obecności. Łączymy się w żalu z Martine, Kasią i Maxem” – napisał na Facebooku Tomasz Mędrzak z teatru TM.

Krzysztof Kiersznowski pojawiał się na ekranach wielu polskich produkcji. Zagrał m.in. w „Vabank”, „Vabank 2, czyli riposta”, „Tato”, „Sara”, „Kiler”, „Kilerów 2-óch, „Cześć Tereska”, „Pitbull. Ostatni pies”. W ostatnich latach można go było oglądać m.in. w produkcji „Barwy szczęścia”, w której wcielał się w postać Stefana Górki. Aktor zagrał także w wielu serialach, m.in. w „Świecie według Kiepskich”, „Statystach” czy „Blondynce”.

rzo

źródło: nwk24.pl/Media/Facebook/Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *