Grudziądz: Nie żyje starszy aspirant Michał Przepiórka. Zmarł nagle w wieku 39 lat

Fot.: KMP w Grudziądzu

3 listopada zmarł nagle starszy aspirant Michał Przepiórka. Policjant miał tylko 39 lat. O jego śmierci poinformowała Komenda Miejska Policji w Grudziądzu.

Wczoraj odszedł od nas nagle nasz Kolega – starszy aspirant Michał Przepiórka. Od 2006 roku pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu. Cześć Jego Pamięci!

Starszy aspirant Michał Przepiórka służbę w Policji rozpoczął w 2006 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu. Praktycznie przez cały okres swojej służby związany był z Wydziałem Kryminalnym. Był wyróżniającym się policjantem, aktywnym również poza służbą. Zmarł nagle wczoraj w wieku 39 lat, opuszczając pogrążonych w żalu żonę, synów oraz przyjaciół i kolegów z pracy. Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną. Nie ma nic bardziej bezwzględnego od śmierci i nic bardziej bolesnego od ostatniego pożegnania…” Cześć Jego Pamięci!” – napisano na stronie Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

rzo

źródło: Komenda Miejska Policji w Grudziądzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *