Zepsuty paradygmat iluminatów chce ujrzeć zagładę tak zwanych Gojów – wszystkich ludzi na ziemi.

Kiedy nasza jednostka była zaangażowana w operacje RV w Londynie w latach 90-tych, powiedziano nam, że

„Kiedy wszystko się zawali, ludzie tacy jak ty będą dla nas kierować planetą”.

Wielokrotnie elita była wzywana do podziemia do obiektu CLC-1 podlegającego parlamentowi, gdy istniały groźby ataku nuklearnego na Wielką Brytanię.

Barry King był w przeszłości sparowany z pewną kobietą w tym ośrodku, dokładnie w tej sytuacji. Była to operacja typu COG ( Continuity of Government ), w której iluminaci chcieli ponownie zaludnić ziemię potomstwem najbardziej utalentowanych, aby powstać z popiołów jak feniks . Na szczęście tak się nigdy nie stało. Przesłanie Emanuela było takie, że wszyscy ludzie, Żydzi i poganie, mogli zobaczyć Nowe Jeruzalem pokoju i dobrobytu na ziemi.

To jest to, co przyniesie przyszłość, a Plejadianie nie zobaczą, jak ta planeta zostanie spuszczona na patelnię.

Jestem zaszczycony i wdzięczny, że mogę nieść tę wiadomość. Co daje mi prawo przemawiania w imieniu Plejadan?

Prosta odpowiedź jest taka, że ​​mam z nimi bezpośredni kontakt od dziecka. Częścią mojej roli w Project Mannequin było nawiązanie kontaktu telepatycznego z dużymi plejadańskimi statkami-matkami w zewnętrznej atmosferze, a następnie przekazanie wiadomości Komandorowi Claviusowi i innym ludziom.

To wszystko zostało zrobione, kiedy siedziałem w fotelu podróżnym.

Przez lata miałem z nimi tak wiele kontaktów, że można by napisać całą książkę tylko na ten temat. Niektóre z wiadomości w Mannequin miały związek z faktem, że Plejadianie nie będą opowiadać się za nadużyciami występującymi w tych obiektach wojskowych , a siły federacji Aldebaran będą podejmować bezpośrednie działania militarne przeciwko nim .

To nie jest rozdział o „ egzopolityce ”, ale siły MIEC mają kontrolę nad czymś znanym jako Tablets of Destiny (TOD), które jest w zasadzie siecią dużych egzotycznych komputerów opartych na kryształach. Są one połączone w geometryczny wzór siatki na całym świecie i mogą wywoływać katastrofy na dużą skalę, takie jak fale pływowe, huragany i trzęsienia ziemi.

Każdy, kto badał ten temat, byłby zaznajomiony z systemem walki skalarnej HAARP z siedzibą na Alasce. To jest część super komputera TOD. Ostatecznie ludzkość jest zakładnikiem tego systemu.

MAIL : kontakt@nwk24.pl
NASZ KANAŁ DISCORD : https://discord.com/invite/Sht6AhKqz8

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :
BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *