Globalna Agencja Inteligencyjna – Deklaracja Jednej Zgodnosci – Prawa Wolnosci

Ogłoszenie ratyfikacji Kimberly Ann Goguen jako tymczasowej głowy państwa do czasu przywrócenia pokoju na tej planecie. W okresie Tymczasowej Globalnej Agencji Wywiadowczej (GIA) służy jako agencja wywiadowcza przy głowie państwa, dopóki każdy rząd nie będzie mógł utworzyć własnych struktur ochrony i bezpieczeństwa ziemi.
Tutaj wyjaśnione są prawa ziemi rządzące planetą Ziemią zgodnie z Prawem Naturalnym, zgodnie z którym obowiązuje wszelkie życie. Są one powszechnie niezbędne do utrzymania życia w harmonii z naszym współistnieniem na tej planecie, dając wszystkim żywym istotom możliwość, kierunek i wsparcie, aby się rozwijać.
Life Force Enforcement działa pod kierownictwem, nadzorem i upoważnieniem Dowództwa Naziemnego.
Egzekwowanie siły życiowej jest zobowiązane do przestrzegania i działania zgodnie z tymi samymi prawami określonymi w tekście tego dokumentu.
PODSTAWOWE WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI
Są to prawa, które wszyscy żyjący ludzie są nasyceni od urodzenia, a zatem żadna jednostka ani żadna organizacja nie ma prawa naruszać tych praw. Prawa te są bezwzględne i mają zastosowanie do wszystkich narodów żyjących wspólnie na planecie Ziemia, nad nią lub w jej obrębie 3 . Jako uznana Suwerenne Istoty 4 jesteśmy odpowiedzialni za wpływ i konsekwencje naszego postępowania, postawy i zachowania. Nasze prawa to nasza odpowiedzialność za utrzymanie, przestrzeganie i honorowanie.
Wolność życia bez ograniczeń i ograniczeń tego, co jednostka może dążyć, osiągać lub doświadczać, o ile jej ścieżka nie wyrządza umyślnie lub nieodpowiedzialnie szkody.
Linki:
https://www.nswassembly.org/gia
https://globalintelligence.agency/?page_id=29#od-13
https://www.lifeforce.cc/global-restoration/global-intelligence-agency
https://globalintelligence.agency/

Wszystkie informacje omawiane sa na biezaco na stronie:https://www.unitednetwork.news/content/detail/6196fc299fcc2a00121e14fd/Live-at-5-with-Steffen-Rowe-11182021

MAIL : kontakt@nwk24.pl
NASZ KANAŁ DISCORD : https://discord.com/invite/Sht6AhKqz8

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:
PayPal: Audioclassa@gmail.com
NUMER KONTA :
50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :
BIC : BPKOPLPW
IBAN : PL 50 1020 5558 1111 1740 1220 0042
Michał Żulikowski
Tytułem : Darowizna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *