Nie żyje Janusz Płowaś. Funkcjonariusz zmarł nagle w wieku 51 lat

Fot.: Policja

Żałoba w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią (woj. kujawsko-pomorskie). W wieku 51. lat zmarł nagle asp. sztab. Janusz Płowaś.

Wczoraj (23 listopada; przyp. red.) odszedł od nas nagle nasz Kolega – aspirant sztabowy Janusz Płowaś. Od 1999 roku pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Cześć Jego Pamięci!” – napisano w komunikacie KPP w Nakle nad Notecią.

Aspirant sztabowy Janusz Płowaś służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Od listopada 2002 roku służył w ówczesnym Posterunku Policji w Mroczy na stanowiskach dzielnicowego oraz asystenta zespołu ds. kryminalnych.

W czerwcu 2008 roku został przeniesiony do Nakła, gdzie pełnił służbę na stanowisku kierowania jednostki. Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych i profesjonalne podejście do pracy spowodowały, że w roku 2018 został mianowany Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego.

Zmarł nagle w wieku 51 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu Rodzinę.

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią i funkcjonariusze nakielskiej jednostki łączą się w bólu z najbliższymi asp. szt. Janusza Płowasia.

źródło: KPP w Nakle nad Notecią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *