Ukradła kosmetyki za ponad 9 tys. zł. Odpowie za to przed sądem

Fot.: Policja

Funkcjonariusze kryminalni z Komisariatu Policji w Bielawie, w powiecie dzierżoniowskim, zidentyfikowali i zatrzymali kobietę, która w ostatnim czasie dokonywała kradzieży przeróżnych kosmetyków w jednym ze sklepów znanej sieci drogeryjnej. 61-latka w ciągu kilkunastu dni wyniosła z placówki handlowej towar o wartości 9 tys. zł.

W Bielawie, w powiecie dzierżoniowskim, w okresie od 30 października do 23 listopada bieżącego roku dochodziło do kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów znanej sieci drogeryjnej. Z półek znikały najróżniejsze kosmetyki. Łupem złodzieja padały między innymi perfumy, dezodoranty, kremy i balsamy. Straty zostały oszacowane przez pracowników drogerii na kwotę ponad 9 tysięcy zł!

Sprawą kradzieży zajęli się bielawscy policjanci kryminalni. Funkcjonariuszom, dzięki podjętym przez nich intensywnym działaniom, szybko udało się zidentyfikować i zatrzymać amatorkę cudzej własności. Okazała się nią 61-latka. Mundurowi w toku prowadzonych czynności odzyskali również w całości skradzione mienie.

Zatrzymana kobieta odpowie teraz za swoje zachowanie przed sądem. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Dzierżoniowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *