Jelenia Góra: Aresztowany za rozbój na własnej matce

Fot.: Policja

Na 3 miesiące do aresztu trafił 33-latek zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o rozbój na matce. Syn siłą wtargnął do mieszkania, pobił ją i okradł. Jego łupem padła gotówka oraz telefon komórkowy. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego oraz dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.

Policjanci potwierdzili, że do zdarzenia doszło 30 listopada br. w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Syn siłą wtargnął do mieszkania swojej matki, pobił ją, a następnie z ręki wyrwał 200 zł oraz ukradł telefon komórkowy. Poniesione straty pokrzywdzona oszacowała na blisko 900 zł.

O zdarzeniu kobieta powiadomiła Policję. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności zatrzymali 33-latka podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za rozbój grozić mu może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

źródło: KMP w Jeleniej Górze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *