Nie żyje Artur Kupiec. Były piłkarz i wieloletni szkoleniowiec miał 49 lat

Fot.: PKB Broń Radom/Facebook

W poniedziałek 6 grudnia zmarł niespodziewanie Artur Kupiec. Były piłkarz m.in. Legii Warszawa, a ostatnio trener Broni Radom miał 49 lat.

Szok! Niedowierzanie! Ta informacja spadła na nas jak grom! W wieku zaledwie 49 lat zmarł Artur Kupiec, były piłkarz Broni Radom, również wieloletni trener w tym klubie” – poinformował portal „Echo Dnia”.

Nie chce się wierzyć w takie informacje. Niestety dziś rano zmarł Artur Kupiec. W ostatnim czasie ikona i jeden z najbardziej zasłużonych ludzi w naszym klubie. Miał 49 lat!” – napisano na facebookowym profilu Broni Radom.

Artur Kupiec źle się poczuł w poniedziałek rano. Był wówczas w swoim domu. Mimo długiej reanimacji jego życia nie udało się uratować. Na razie nie jest znana dokładna przyczyna jego śmierci.

Kupiec był wychowankiem Broni Radom. W wieku 18 lat. rozpoczął grę w Legii Warszawa. Sportowiec grał w kilku różnych klubach. Po zakończeniu piłkarskiej kariery rozpoczął pracę w roli trenera.. W 2006 został szkoleniowcem Broni Radom. Następnie prowadził także Siarkę Tarnobrzeg czy Pilicę Białobrzegi. Później wracał jeszcze do swojego macierzystego klubu. Z Bronią Radom współpracę zakończył 24 sierpnia 2021 roku.

Kochał Broń jak mało kto. Nigdy się z tym nie krył! Byliśmy, jesteśmy i będziemy dumni, że Broń Radom miała takiego Człowieka!” – poinformowała Broń Radom.

rzo

źródło: Echo Dnia/Facebook/Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *