Nie żyje Tom Parker. Wokalista The Wanted miał 33 lata

Fot.: Tom Parker/Instagram/@tomparkerofficial

Tom Parker, wokalista brytyjskiego zespołu The Wanted, nie żyje. Muzyk zmarł w środę, 30 marca. Miał tylko 33 lata.

O śmierci Toma Parkera poinformowała w mediach społecznościowych jego żona. „Z najcięższym sercem informujemy, że Tom odszedł dziś w spokoju, w obecności całej rodziny. Nasze serca są złamane. Tom był w centrum naszego świata i nie wyobrażamy sobie życia bez jego zaraźliwego uśmiechu i pełnej energii obecności. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za okazaną nam miłość i wsparcie i prosimy, abyśmy wszyscy zjednoczyli się, aby światło Toma nadal świeciło dla jego pięknych dzieci” – napisała.

W 2020 roku u muzyka zdiagnozowano glejaka IV stopnia – nieoperacyjnego guza mózgu, a wokalista przekazał swoim fanom informację o chorobie.

Tom Parker urodził się 4 sierpnia 1988 roku w Bolton w północnej Anglii. Bardzo szybko nauczył się grać na gitarze. Wziął udział w programie “X-Factor” – jednak nie przeszedł pierwszego etapu. W 2009 roku, wraz z Maxem Georgem, Sivą Kaneswaran, Jayem McGuinessem i Nathanem Sykesem, w czasie przesłuchań, został wybrany do The Wanted, a już wkrótce zespół osiągnął ogromny sukces. W 2014 roku grupa zawiesiła swoją działalność.

W ubiegłym roku The Wanted zagrali koncert charytatywny w Royal Albert Hall, aby wesprzeć Parkera w jego walce z chorobą.

Mężczyzna osierocił dwoje malutkich dzieci.

rzo

źródło: nwk24.pl/Instagram/BBC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *