Hybrydy i krew Rh- / Atlantyda i antropologia przedpotopowa – Robert Sepehr

W biologii hybryda to potomstwo powstałe w wyniku połączenia dwóch organizmów różnych ras, odmian lub gatunków w drodze reprodukcji. Gatunki są izolowane reprodukcyjnie ze względu na silne bariery utrudniające hybrydyzację, do których należą różnice genetyczne i morfologiczne, różne okresy płodności, zachowania godowe oraz fizjologiczne odrzucenie rozwijającego się zarodka.

Hybrydy ludzi istniały już w prehistorii. Na przykład neandertalczycy i ludzie współcześni, czyli Cro magnon, krzyżowali się ze sobą w późnym plejstocenie, czyli w epoce lodowcowej. Najbardziej oczywistym wskaźnikiem hybrydyzacji ludzkości jest tajemnica związana z grupą krwi Rh minus, która nie jest ani czymś dobrym, ani złym, lecz reakcją immunologiczną, naturalną barierą biologiczną, w której ciało matki Rh minus może próbować odrzucić swoje nienarodzone dziecko, jeśli jest ono Rh plus, co mogłoby doprowadzić do śmierci, gdyby nie nowoczesna interwencja medyczna.

W Japonii grupy krwi są uważane za ważny wskaźnik osobowości człowieka i ludzie często pytają się nawzajem o grupę krwi przed umówieniem się na randkę, podobnie jak na Zachodzie ludzie pytają się nawzajem o znak astrologiczny.

Ponad 2000 lat temu mądry egipski kapłan o imieniu Sonchis opowiedział szanowanemu greckiemu mężowi stanu, Solonowi, o spektakularnej legendzie zapisanej na kamieniu, przetłumaczonej na język grecki ze starożytnych egipskich hieroglifów, o potężnych imperiach morskich, potężnych globalnych kataklizmach i wielkiej wojnie tytanów.

Atlantyda była wyspą, o której mówi się, że istniała na Oceanie Atlantyckim, prawdopodobnie w pobliżu dzisiejszych Wysp Azorskich, wspomniana w dziełach Platona Timaeus i Critias, w których Ateny odpierają inwazję Atlantów na Morze Śródziemne, Europę i Afrykę Północną.

ŹRÓDŁO:
Kanał Atlantean gardens – https://www.youtube.com/c/AtlanteangardensOrg
Kanał Robert Sepehr – https://www.youtube.com/user/818encino

MAIL : kontakt@nwk24.pl

NASZ KANAŁ DISCORD : https://discord.com/invite/Sht6AhKqz8

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

NUMER KONTA : 63 1140 2004 0000 3302 8155 7781

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BREXPLPWMBK

IBAN : PL 63 1140 2004 0000 3302 8155 7781

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *