Federacja galaktyczna / tajny program kosmiczny i kolonia na Antarktydzie – Robert Sepehr

Wiele spekuluje się na temat rzekomej zaawansowanej technologii antygrawitacyjnej po II wojnie światowej, a niektórzy twierdzą, że na bazie tych przełomowych osiągnięć technologicznych powstał tajny program kosmiczny. Mówi się, że wielu niemieckich naukowców zostało wcielonych przez USA w ramach operacji Paperclip, a część z nich mogła uciec, jak wynika z niektórych relacji dotyczących wydarzeń związanych z operacją Highjump na Antarktydzie.

Były szef izraelskiego Departamentu Bezpieczeństwa Kosmicznego oświadczył ostatnio publicznie, że Ziemianie kontaktują się z istotami pozaziemskimi z “galaktycznej federacji”. Haim Eshed, były szef dyrekcji ds. przestrzeni kosmicznej izraelskiego Ministerstwa Obrony, powiedział, że podpisano umowy o współpracy między gatunkami, w tym o “podziemnej bazie w głębi Marsa”, gdzie znajdują się amerykańscy astronauci i przedstawiciele kosmitów.

Operacja Highjump była dowodzona przez kontradmirała Richarda E. Byrda, trwała sześć miesięcy (sierpień 1946 – luty 1947) i wzięło w niej udział 4700 żołnierzy, trzynaście okrętów i trzydzieści trzy samoloty. Ich tajna misja, nadal utajniona i oficjalnie nazwana Programem Rozwoju Antarktyki Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych (United States Navy Antarctic Developments Program), polegała na odnalezieniu i zniszczeniu rzekomej podziemnej kolonii na biegunie południowym, założonej przez Niemcy przed II wojną światową i w jej trakcie.

Mae Brussell była amerykańską osobowością radiową, której kariera trwała w latach 1971-1988. Poruszała w niej takie tematy, jak zabójstwo prezydenta Johna F. Kennedy’ego, anomalie dotyczące Antarktydy i zjawiska UFO.

ŹRÓDŁO:
Kanał Atlantean gardens – https://www.youtube.com/c/AtlanteangardensOrg
Kanał Robert Sepehr – https://www.youtube.com/user/818encino

MAIL : kontakt@nwk24.pl

NASZ KANAŁ DISCORD : https://discord.com/invite/Sht6AhKqz8

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

NUMER KONTA : 63 1140 2004 0000 3302 8155 7781

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BREXPLPWMBK

IBAN : PL 63 1140 2004 0000 3302 8155 7781

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *