Atlantyda i zakazane podziemne królestwa – Maria Orsic i Vril – Robert Sepehr

Niektóre z najstarszych kultur mówią o cywilizacjach żyjących w rozległych miastach-jaskiniach, we wnętrzu ziemi. Według niektórych tradycji buddyjskich i hinduistycznych tajemne tunele łączą Tybet z podziemnym rajem, a ten legendarny podziemny świat nazywają Agarthą. W Indiach ta podziemna oaza jest najbardziej znana pod swoją sanskrycką nazwą Shambhala, która oznacza “miejsce spokoju”. Mitologie na całym świecie, od Ameryki Południowej po Arktykę, opisują liczne wejścia do tych legendarnych wewnętrznych królestw. Wiele organizacji okultystycznych, autorów ezoterycznych i tajnych stowarzyszeń zgadza się z tymi mitami i legendami o podziemnych mieszkańcach, będących pozostałością po cywilizacjach przedpotopowych, które szukały schronienia w pustych jaskiniach w ziemi.

Podejmowano liczne próby dotarcia do wnętrza ziemi. Ekspedycje polarne i bitwy, takie jak Operacja Highjump, nadal pozostają w dużej mierze tajne i przez dziesięciolecia były owiane tajemnicą, ale naukowe rewelacje potwierdzające pogłoski o tych tajnych wydarzeniach i ich implikacje wreszcie wychodzą na światło dzienne.

Termin Tantra, oznaczający w sanskrycie ” splatanie “, oznacza zestaw praktyk duchowych, które kierują uniwersalne energie do praktykującego, prowadząc w ten sposób do wyzwolenia z fizycznego poziomu istnienia. Te i inne okultystyczne techniki duchowe były podobno praktykowane przez członków niemieckich stowarzyszeń Thule i Vril, kierowanych przez medium Marię Orsic, która w Niemczech przed II wojną światową prowadziła badania nad zjawiskami psychicznymi i zaawansowaną technologią napędową, w tym samolotami w kształcie spodka, znanymi w starożytnych tekstach sanskryckich jako vimanas.

Wierzyli oni, że wiele starożytnych cywilizacji zawdzięcza swoje pochodzenie uchodźcom z Atlantydy i ludowi zamieszkującemu wnętrze ziemi, propagując ideę podziemnej cywilizacji rządzonej przez starożytną rasę macierzystą, która opanowała wolną energię, nazywaną przez nich Vril, ale znaną również jako Chi, Ki, Prana, Orgon i Eter. Mówi się, że ta aryjska cywilizacja przetrwała przedpotopowe kataklizmy, które zakończyły epokę lodowcową, i nadal rozwijała się pod powierzchnią Ziemi, np. na Antarktydzie.

ŹRÓDŁO:
Kanał Atlantean gardens – https://www.youtube.com/c/AtlanteangardensOrg
Kanał Robert Sepehr – https://www.youtube.com/user/818encino

MAIL : kontakt@nwk24.pl

NASZ KANAŁ DISCORD : https://discord.com/invite/Sht6AhKqz8

Jeżeli uważasz że warto wesprzyj moją pracę z góry dziękuję za dotychczasowe wsparcie i pozdrawiam serdecznie!

WSPARCIE FINANSOWE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NWK24.PL:

PayPal: Audioclassa@gmail.com

NUMER KONTA : 63 1140 2004 0000 3302 8155 7781

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

DLA ZAGRANICY :

BIC : BREXPLPWMBK

IBAN : PL 63 1140 2004 0000 3302 8155 7781

Michał Żulikowski

Tytułem : Darowizna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *