Nie żyje synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Oliwier miał zaledwie rok

Fot.: Magdalena Stępień/Instagram

Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Oliwier od pół roku przebywał w Izraelu, gdzie leczony był z powodu nowotworu wątroby. Informację tę potwierdziła matka chłopczyka.

Nie żyje syn Magdaleny Stępień i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, Oliwier. Chłopiec chorował na nowotwór wątroby. Chorobę zdiagnozowano u niego w styczniu br.

„Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59 A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy. Rodzice Oliwierka, Magda i Kuba” – napisała w mediach społecznościowych Magdalena Stępień.

Kondolencje rodzicom złożyła Wisła Płock, klub Jakuba Rzeźniczaka.

„Z wielkim żalem informujemy, że w nocy z 26 na 27 lipca w klinice w Izraelu zmarł syn Jakuba Rzeźniczaka – Oliwier. Rodzicom i rodzinie śp. Oliwiera cała społeczność Wisły Płock składa wyrazy głębokiego współczucia. Prosimy również o uszanowanie prywatności obojga rodziców” – napisano na Twitterze.

Bliskim małego Oliwiera składamy wyrazy głębokiego współczucia.

rzo

źródło: Instagram/Wisła Płock/nwk24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *