Nie żyje Sam Gannon. Aktor zmarł nagle w wieku 31 lat

Fot.: Sam Gannon/Twitter

Zmarł Sam Gannon, brytyjski aktor filmowy i telewizyjny znany z serialu „Emmerdale”. O jego nagłej śmierci poinformowała rodzina.

31-letni Sam Gannon, który grał Keva w telenoweli „Emmerdale” zmarł nagle podczas wizyty u krewnych w Kalifornii. Rodzina aktora założyła zbiórkę, aby zgromadzić środki na sprowadzenie jego ciała ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii.

Po prostu nie spodziewasz się, że takie rzeczy się wydarzą, zwłaszcza młodemu 31-letniemu mężczyźnie, który bawił się najlepiej w swoim życiu” – powiedziała jego matka Angela Gannon. „Świetnie się bawił, w górach strzelając do puszek, budując stajnie dla koni. Ostatni raz rozmawiałam z nim w poniedziałek” – dodała. Przekazała również, że wiadomość o śmierci jej syna wprawiła rodzinę w „absolutny, totalny szok”.

Przyczyna śmierci aktora nie jest jeszcze znana. Matka Gannona powiedziała jednak, że od urodzenia cierpiał on na chorobę serca, która w ostatnich miesiącach przypomniała o sobie.

Sam Gannon zmarł 2 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Poleciał tam, żeby odwiedzić swoją rodzinę mieszkającą w Kalifornii.

rzo

źródło: BBC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *