Niemcy: Ogromna tragedia. 5-letni chłopiec przejechany przez walec drogowy

Fot.: pixabay

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Celle w Niemczech. Walec drogowy przejechał tam 5-latka na rowerze. Chłopiec zginął na oczach ojca i starszego o dwa lata brata.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godziny 12.40 na skrzyżowaniu Witzlebenstrasse i Haydnstrasse na Wilhelm-Heinichen-Ring w miejscowości Celle w Niemczech. Jak poinformowała policja, 5-letni chłopiec został tam przejechany przez walec drogowy. Dziecko w chwili wypadku było z ojcem i 7-letnim bratem. Bracia jechali na swoich rowerach, natomiast ich tata biegł za nimi. W tym czasie na drodze prowadzone były prace budowlane. Podczas gdy starszy brat przekroczył już ulicę, 5-latek podążał za nim i został uderzony przez cofający walec drogowy. Malec zginął na miejscu.

Ojciec dziecka, jego starszy syn oraz 57-letni kierowca walca, doznali szoku i potrzebowali pomocy medycznej.

Miejscem wypadku jest ogrodzony teren budowy. Droga między Bremer Weg i Fuhrberger Straße jest tam odnawiana od początku wakacji. Policja bada obecnie, jak doszło do tego wypadku. Biegłemu zlecono dokładne zrekonstruowanie wypadku. Wilhelm-Hinichen-Ring był całkowicie zamknięty dla ruchu.

rzo

źródło: Cellesche Zeitung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *